Kurumsal

Hakkımızda

14.05.2010 yılında şahıs firması olarak kurulan firmamız daha sonra ticari hayatına NETUS MEDİKAL SAĞLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ ünvanıyla devam etmiştir. İlk yıllarda Ankara bölge ve tüm Türkiye’deki Askeri Hastanelerde etkin çalışmış, daha sonra Ankara bölge merkezli Devlet ve Üniversite hastanelerine hizmet vermiştir. Bayiliklerimizi Ankara bölge ve gerektiğinde proje bazlı olarak farklı illerde de sürdürmekteyiz. 10 yıllık tecrübemizle alanında öncü, kaliteli, yenilikçi ve güvenilir markaları pazara müşteri odaklı, ilkeli ve etik satış teknikleriyle sunmaya devam etmekteyiz.

Misyon

Ülkemiz sağlık sektörünün ihtiyaç duyduğu güvenilir ve yüksek kaliteli medikal teknolojileri sorumlu hizmet anlayışı ile sağlık sunucularının ve hastaların hizmetine sunmaktır. Mevcut ihtiyaçların yanısıra, gelişmekte olan teknolojileri takip ederek sağlık sağlık sisteminin bu gününe ve geleceğine dair beklentilerine cevap verebilmektir.

Vizyon

Sağlık kuruluşlarının ihtiyaçlarını doğru ve zamanında belirleyerek bu doğrultuda çalışmalar yapmaktır. Türkiye sağlık sektöründe, daha fazla tanınan, saygın, müşteri ile iyi ilişkiler kurabilen, müşteri ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunabilen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, başarılı medikal firmaları arasında yer alabilmektir.